Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Silowania w biurze

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Silowania w biurze
Autor Wiadomość
lubgost631



Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 1

Post Silowania w biurze Odpowiedz z cytatem
Co myslicie na temat silowni firmowej w budynku gdzie miesci sie biuro, po pracy kazdy mogolby sobie pocwiczyc, zrelaksowac sie, jak dla mnie pomysl ok ?

_________________
przedszkole białołęka
Sro Lip 17, 2013 10:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lip 17, 2013 10:46
oleksmalczyk



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wolałbym karnet na basen popływać. W pracy mamy PS3 więc odstresować można się w wolnej chwili Smile

_________________
tlumacz-przysiegly-ukrainskiego-rosyjskiego-warszawa-krakow.pl
Wto Gru 10, 2013 20:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolorowa



Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 104

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie to czemu nie, pracownikom na pewno taki pomysł się spodoba. Ogólnie to w biurze przyda się również dobry ekspres do kawy - bo tego najczęściej właśnie pracownikom brakuje. Taki ekspres możecie zamówić na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-biura/. Polecam się rozejrzeć, bo wybór jest tam szeroki, a ceny wcale nie są wygórowane Wink
Czw Wrz 27, 2018 16:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weekendzior



Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 29

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie wołami nie da się zaciagnac na siłownie... a w biurze to jest standardowo taka gonitwa codziennie, ze kto by tam jeszcze znalazła czas na cwieczenia w przerwie. Jedyne na co mozna sobie u nas pozwolic to kilka szybkich buchów papierosa i dalej w droge. Na szczescie żona juz zaakceptowała moja wade i nawet od czasu do czasu sama mi kupi paczuszke. A ostatnio nawet w prezencie urodzinowym zamowiła ten zestaw na full https://www.bletki.com/zestaw-gold-class-zestaw-3-produkty Ja po prostu to lubie i palenie mnie odpreza i przynosi chociaz chwilowa ulge w tym codziennym maratonie
Pią Paź 26, 2018 09:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Paź 26, 2018 09:54
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online