Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Dobry salon medycyny estetycznej?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dobry salon medycyny estetycznej?
Autor Wiadomość
maniak



Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 120

Post Dobry salon medycyny estetycznej? Odpowiedz z cytatem
Znacie może na terenie Wrocławia jakąś sprawdzoną placówkę tego typu? Chodzi mi konkretnie o zabieg depilacji laserowej jasnych włosów- taki jak robią tu- w Warszawie.
Pią Maj 06, 2022 09:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Maj 06, 2022 09:26
Maksiu



Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 27

Post Odpowiedz z cytatem
Depilacja laserowa jest teraz oferowana w wielu miejscach, ja zdecydowałam się na https://klinikamiracki.pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-ledziny/ Jednak liczy się jakość a tutaj wykorzystują najnowocześniejsze urządzenia
Czw Cze 09, 2022 15:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kowanka



Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 17

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś zadaje mi takie pytanie to od razu odpowiadam, że klinika novoderm https://novoderm.pl/. Znajduje się ona w Łodzi i mimo iż sama mam do niej kawałek to jednak wolę już pokonać ten dystans bo wiem, że tak doskonale zrozumieją mój problem i postarają się najlepiej pomóc.
Pon Cze 20, 2022 13:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mania55



Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 23

Post Odpowiedz z cytatem
Polecę bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej u dr. Żukowskiej z Łodzi ja i moje koleżanki jestesmy stałymi pacjentkami pani doktor.
Pią Wrz 30, 2022 19:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiszka



Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 68

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli faktycznie szukacie salonu, który oferuje depilację pastą cukrową to depilacja woskiem w Warszawie spełni wasze oczekiwania. Mają szybkie terminy wizyt, a efekty po takim zabiegu są naprawde zdumiewające. Jak najbardziej polecam.
Pon Gru 19, 2022 14:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Gru 19, 2022 14:33
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online