Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Darmowy program dla początkujących przedsiębiorców!!!

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Darmowy program dla początkujących przedsiębiorców!!!
Autor Wiadomość
Ambrozja



Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 1

Post Darmowy program dla początkujących przedsiębiorców!!! Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie niedawno brałam udział w całkiem ciekawym programie – Program Aktywizacja, który bardzo mi pomógł w rozwinięciu mojej firmy. I chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z Wami.

Generalnie pomoc wiązała się ze zmniejszeniem wydatków, które, jak wiadomo na początku prowadzenia firmy, są bardzo duże. Wciąż prowadzę księgowość w programie wfirma.pl i jak najbardziej polecam go innym. Wcześniej orientowałam się na rynku takich aplikacji i muszę przyznać, że ten zawiera wszystko, co jest dla mnie niezbędne.

Jeśli chodzi o sam program przez 12 miesięcy jest całkowicie bezpłatny w pełnym zakresie i bez żadnych zobowiązań (także późniejszych). Program proponuje rozwiązania znacznie zmniejszające koszty utrzymania małych przedsiębiorstw. Generalnie wsparcie polega na stworzeniu młodym przedsiębiorcom warunków do samodzielnego funkcjonowania ich firmy w strefie finansów poprzez darmowe udostępnienie aplikacji on-line do prowadzenia księgowości internetowej oraz zarządzania sprzedażą firmy, które w dużej mierze obniżają koszty związane z obowiązkami przedsiębiorstw wobec Skarbu Państwa.

Więcej informacji znajdziecie na: http://www.facebook.com/ProgramAktywizacja.

Zachęcam do udziału w programie. Ja skorzystałam i nie żałuję.
Pią Lip 29, 2011 13:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lip 29, 2011 13:33
dorotapawelec21



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
A możesz podać nawę tego programu bo niestety konta na facebooku nie mam a nie chce mi się sztucznego zakładać ???

_________________
tarcze do cięcia kursy motorowodne
Sro Kwi 03, 2013 14:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przeźroczysta



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 11

Post program do księgowości to koszt 20 zł na rok Odpowiedz z cytatem
o ile przegapisz kupno odpowiedniego numeru Rzeczpospolitej w kiosku ruchu. Program zawiera księgowość, fakturowanie, magazyn, produkcję i normy produkcji, kadry, a nawet wymianę danych z płatnikiem i z kasą fiskalną. Proponuję od początku od założenia działalności stosować program w którym chcemy działać na stałe bo potem będą problemy z przerzucaniem danych. Małą Księgowość Rzeczpospolitej używam od 5 lat i żaden program komercyjny (co najmniej za 2000 zł) do pięt nie dorównuje temu programowi. Program łatwo instaluje się na komputerze, nawet przy reinstalkach i wymianie płyty głównej widzi dane i co najważniejsze nie musisz prosić się o hasła dostępu przy byle awarii. Jeszcze jedno pomoc do programu funkcjonuje całą dobę i wszelkie zmiany można pobierać bez dodatkowych opłat. W przypadku kupna programu za 2000 zł musisz jeszcze mieć abonament roczny około 500 zł.
Nie Cze 16, 2013 13:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolorowa



Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 104

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie oprogramowanie tak ogólnie polecacie wdrożyć w dopiero co raczkującej firmie? Moim zdaniem warto zastanowić się nad jakimś sprawnym systemem do zarządzania dokumentami. Przykładowo może być to system DMS od firmy Primesoft, o którym mowa na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS. Sądzę, że może to Wam znacznie ułatwić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa Smile
Czw Wrz 27, 2018 16:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżastii



Dołączył: 05 Mar 2022
Posty: 148

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie czasami lepiej nawet zapłacić, a mieć takie oprogramowanie, które będzie miało sens, które pozwoli nam faktycznie usprawnić naszą firmę.... Ja przykładowo chcę postawić na systemy Atom ERP https://atomerp.pl/moduly , których zastosowanie też jest szerokie i dają one wiele możliwości. Takie oprogramowania to ja sobie cenie najbardziej.
Czw Mar 30, 2023 21:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tola88



Dołączył: 24 Kwi 2021
Posty: 160

Post Odpowiedz z cytatem
A czy wiecie na czym dokładnie polega ta chmura dla firm ? Sporo się słyszy o magazynowaniu na niej danych i że jest to bezpieczne. Że do takiej chmury też można mieć dostęp praktycznie wszędzie i na każdym urządzeniu. Czy faktycznie warto się zdecydować na wdrążenie do swojej firmy tego rozwiązania?
Pią Cze 02, 2023 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Cze 02, 2023 15:07
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online