Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Gdzie warto wybrać się na wakacje ?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Gdzie warto wybrać się na wakacje ?
Autor Wiadomość
SylwiaWianek



Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 1

Post Gdzie warto wybrać się na wakacje ? Odpowiedz z cytatem
Hej
zbliżają się wakacje a ja kompletnie nie wiem gdzie pojechać.
Zależy mi żeby można było tam wypocząć i zrelaksować się daleko od codziennych problemów, ale zarazem żeby ta wycieczka nie była strasznie droga. Jeśli znacie takie miejsce proszę piszcie.
Z góry Dziękuję smiech.gif

_________________
USG Warszawa
Wto Mar 29, 2016 15:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Mar 29, 2016 15:56
inga67



Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 80

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zmykam w góry w te wakacje. Uwielbiam! Zapach lasu, bliskość z naturą no i widoki... Błogość. Nie wiem tylko co powinnam spakować ze sobą, wiem, że termos, ten akurat biorę ze strony http://www.e-horyzont.pl/sprzet-turystyczny-gorski/kuchnia-turystyczna/termosy-turystyczne.html więc strzał w 10. Ale co dalej?
Sro Cze 01, 2016 15:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakhtul



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 17

Post Odpowiedz z cytatem
Ja z kolei jade ze znajomymi do Chorwacji, pozwiedzac, troche popic, ogolnie dobrze sie bawic ^^

_________________
Resources Hack incedivi
Wto Sie 02, 2016 09:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kolorowa



Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 104

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na przykład na Hiszpanię? Moim zdaniem jest to wspaniałe miejsce nie tylko do wypoczynku, ale również pozwiedzania. Jeśli już obierzecie taki kierunek, to polecam wybrać się do Barcelony - można tam zobaczyć naprawdę sporo ciekawych rzeczy, między innymi budynek Agbar Tower, o którym możecie poczytać na stronie https://dariuszstasik.com/agbar-tower-smart-ikona-barcelony/ . Nie na darmo jest on nazywany "ikoną Barcelony" Smile
Czw Wrz 27, 2018 16:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola.pik



Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Ja byłam w Hiszpanii i bardzo mi się podobało. W tamtym roku byłam na Krecie i też było fajnie Wink

_________________
perfumeria internetowa esentire.pl
Pią Mar 29, 2019 12:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mery1998



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 103

Post Odpowiedz z cytatem
Jakie miasto możecie polecić mi do zwiedzania? Ostatni weekend spędziłem w mieście portowym - Gdyni i wróciłem bardzo wypoczęty. Dużo zasługę miał nocleg, który był doskonale wyposażony - https://www.gdynia-wakacje.pl .
Wto Maj 04, 2021 21:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiszka



Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 68

Post Odpowiedz z cytatem
A dlaczego nie? Chociaż teraz pewniejsze będą wakacje w Polsce, niż za granicą. Dobrze jest też zadbać o wygodny i bezpieczny transport. My zawsze z mężem korzystamy z wynajem samochodów Poznań właśnie ze względu na wygodę i tym samym osczędność. Nasz samochód bardzo dużo pali, tak więc wolimy skorztystać z usług sprawdzonej wypożyczalni.
Czw Maj 20, 2021 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edek3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 634

Post Odpowiedz z cytatem
Kto jedzie na wakacje i chce wypożyczyć samochód to warto skorzystać z http://www.e-lupus.pl . Sam skorzystałem i wszystko było bardzo dobrze.
Pon Paź 23, 2023 17:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Paź 23, 2023 17:18
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online