Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
wyposażenie biura

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Piszemy bajkę! Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
wyposażenie biura
Autor Wiadomość
inga67



Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 80

Post wyposażenie biura Odpowiedz z cytatem
Witajcie! Mam prosbę, czy może ktos z was oreintuje sie w tematyce wyposazenia biura ? Chodzi mi głównie o krzesła biurowe . Nie bardzo wiem jakie wybrac i na co zwracać szczególna uwagę przy wyborze . Czytałam że meble biurowe powinny być dostosowane do danej osoby tak by siedząc na nim kilkanaście godzin w biurze było nam wygodnie i komfortowo. teraz jest ogromny wybór i nie wiem na co sie zdecydować. Jak Wam się widzi taki fotel profim active
Czw Paź 11, 2018 14:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Paź 11, 2018 14:09
Ankomiks



Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 99

Post Odpowiedz z cytatem
Nie znam tej firmy, ale sam szukam obecnie jakiegoś wygodnego fotela biurowego, więc na pewno sprawdzę ich ofertę. Gdybyście jeszcze mieli namiar na producenta dobrych biurek, to też koniecznie dajcie znać Smile
Pon Lut 24, 2020 13:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nosowek



Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 96

Post Odpowiedz z cytatem
Świetnej jakości, niedrogie biurka kupisz sobie w ofercie Meblowa1. My własnie będziemy u nich zamawiać taką toaletkę kosmetyczną z oświetleniem LED do makijażu i regał na książki.
Pon Lut 24, 2020 15:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek332



Dołączył: 20 Kwi 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
W każdym biurze meble powinny być bardzo dobre.Sam na przykład ostatnio kupiłem bardzo dobre meble z sklepu internetowego fotele na mrdecor .Dziewczyna mi pogratulowała zakupu.
Pon Kwi 20, 2020 05:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiszka



Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 68

Post Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę to w tej kwestii mamy szerokie pole do popisu Smile Jest tyle firm, które mają tutaj wiele do zaoferowania. Ja całkiem niedawno szukałam nowej pieczątki firmowej, wiec wiem co mówię. Ostatecznie zdecydowałam się jednak na ex libris pieczątka która najbardziej mi odpowiadała. Plusem z pewnością jest jej wykonanie, z dbałością o każdy detal.
Sob Maj 08, 2021 21:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weekendzior



Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 29

Post Odpowiedz z cytatem
Podeszliśmy do tematu praktycznie i ekonomicznie. Wyposażenie każdego biura wybraliśmy w Ikei. A że troche tych pomieszczeń mamy w iurowcu, to montaż mebli zleciliśmy tej firmie https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ pracują z meblami Ikea nie od dziś, wiec robota aż paliła im sie w rekach. Jeden wieczór i po wszystkim. Na drugi dzien, ludzie mogli normalnie wchodzić na swoje stanowiska
Nie Maj 16, 2021 12:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tola88



Dołączył: 24 Kwi 2021
Posty: 160

Post Odpowiedz z cytatem
Za wyposażeniem do biura, to też tutaj https://www.biurowi.pl/pl/c/dlugopisy/150 warto byłoby się rozglądnąć. Sama tam planuję dokonać zakupu, ponieważ w jednym miejscu mogę kupić długopisy automatyczne, produkty piśmiennicze, pieczątki, ale również inne artykuły.
Czw Maj 19, 2022 12:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mery1998



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 103

Post Odpowiedz z cytatem
Gdzie kupowaliście meble do biura?

nasiona wedding cake
Pią Gru 22, 2023 08:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżastii



Dołączył: 05 Mar 2022
Posty: 154

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajny ma być również sklep z artykułami biurowymi Przystanek Papierniczy - kojarzycie? Ponoć tam można spotkać się z bardzo obszernym i zróżnicowanych asortymentem, a także z niewygórowanymi cenami. Realizacja zamówienia odbywa się też bardzo szybko, bo wciągu 48h - także za dostawią długo nie musicie czekać.
Sob Mar 30, 2024 04:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Mar 30, 2024 04:24
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Piszemy bajkę! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online