Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Samochody do wynajęcia

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Inne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Samochody do wynajęcia
Autor Wiadomość
Patron



Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 1

Post Samochody do wynajęcia Odpowiedz z cytatem
Potrzebujesz niezawodnej usługi car-sharingu?
Zajrzyj do samochody do wynajęcia - ofert wynajmu samochodów są tysiące w różnych miastach i krajach świata.
Czy taksówka podała zbyt wysoką cenę lub podwyższyła cenę na święta?
Zawsze mamy stabilną cenę, niezależnie od wykorzystania auta i pogody.
Możesz wynająć samochód na dowolny okres, nawet na 1 minutę. Gdzieś w klasycznej wypożyczalni raczej nie znajdziesz okazji do wynajęcia samochodu na kilka godzin, poza tym będziesz musiał udać się do biura, aby wypożyczyć samochód. Carsharing eliminuje z ciebie kłopoty.
Pią Lis 25, 2022 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pią Lis 25, 2022 13:45
andzelikax112



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 145

Post Odpowiedz z cytatem
Widziałam, że też wiele osób zachwalało sobie Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Co do wycieraczek to bardzo dokładnie usuwają zabrudzenia i co ważne można je kupić w atrakcyjnej cenie
Pią Cze 30, 2023 16:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
edek3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 663

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo chciałem skorzystać z bardzo dobrego samochodu zastępczego .Mój bardzo dobry znajomy powiedział mi o https://zastepczy.org/tu/compensa-samochod-zastepczy-z-oc/ .
Pon Sie 07, 2023 06:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sie 07, 2023 06:46
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie Strona Główna » Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Studentów V Roku Ochrony Środowiska UP w Lublinie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online